تعمیرات

تعمیرات

خدمات تعمیر، عیب یابی و کارشناسی دیگ بخار و آب گرم

تعمیرات دیگ بخار

در صنعت و پایشگاه ها و مراکز نفتی، در جهت با توجه به کاربرد بسیار زیاد دیگ های بخار تعمیرات جلوگیری از بروز حوادث خطرناک سالانه هزینه های زیادی صرف سرویس و نگهداری می شود، از این رو حفظ ایمنی و سلامت دیگ بخار باید رعایت شود.

تعمیرات دیگ آب گرم

دیگ آبگرم به دستگاهی گفته می شود که قادر است، انرژی حرارتی که از احتراق سوخت مشعل حاصل می شود را به داخل خود منتقل کرده و در اثر این کار آب گرم ایجاد شده توسط پمپ مخصوص به گردش در می آید. در اثر این گردش، آب گرم بخشی از انرژی...

تعمیرات دیگ بخار - ایران دمیر

کارشناسی

خدمات کارشناسی با حضور کارشناس در محل شما انجام میشود و پس از عیب یابی مراحل رفع مشکل بعد از اطلاع شما و هماهنگی های لازم جهت زمان تعمیر و هزینه و مدت زمان انجام کار با تایید شما کار شروع میشود و در سریع ترین زمان به اتمام میرسد.

تعمیرات دیگ بخار

در صنعت و پایشگاه ها و مراکز نفتی، در جهت با توجه به کاربرد بسیار زیاد دیگ های بخار تعمیرات جلوگیری از بروز حوادث خطرناک سالانه هزینه های زیادی صرف سرویس و نگهداری می شود، از این رو حفظ ایمنی و سلامت دیگ بخار باید رعایت شود.

دیگ های بخار ساختار حساسی دارند و در تعمیرات دیگ بخار کارشناس باید دانش و اطلاعات جامع و کافی درباره عملکرد دیگ بخار داشته باشد تا بتواند در کمترین زمان عیوب و خرابی ها را در نقاط مختلف با تست و بازرسی و آگاه به نحوه عملکرد تشخیص دهد.

بنابر این استفاده از افراد متخصص در زمینه مولد بخار و حرارت در بازرسی های مستمر ضروری است.

مواردی که در تعمیرات دیگ بخار اجرا می شود شامل:

تعویض کور

تعویض سر کوره

تعویض شبکه

تعویض لوله های آتشخوار

تعمیر پمپ تغذیه آب

تعمیر و سرویس مشعل

تعمیر لول کنترل و شیر آبنما

تعمیر و تعویض تابلو برق دیگ بخار

تعمیر و تعویض اتصالات و دریچه های معیوب دیگ بخار

تعویض و اصلاح عایق کاری بدنه (پشم سنگ) و درب ها (بتون نسوز) در دیگ بخار

اصلاح، تعمیر و سرویس خط و تجهیزات تغذیه آب دیگ بخار

دیگ آبگرم چیست؟

دیگ آبگرم به دستگاهی گفته می شود که قادر است، انرژی حرارتی که از احتراق سوخت مشعل حاصل می شود را به داخل خود منتقل کرده و در اثر این کار آب گرم ایجاد شده توسط پمپ مخصوص به گردش در می آید. در اثر این گردش، آب گرم بخشی از انرژی خود را از دست می دهد و سرد می شود و دوباره برای گرم شدن به داخل دیگ یا بویلر باز میگردد و فرایند به همین شکل تکرار میشود.

در موتور خانه و سیستم های حرارتی مرکزی یک جزء مهم وجود دارد که آن را با نام دیگ آب گرم یا بویلر می شناسند. این سیستم علاوه بر اینکه در موتور خانه های خانگی کاربرد دارد در صنایع مختلف هم مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه این مطلب به انواع دیگ بخار و بویلرها و نحوه کاکرد آنها اشاره می کنیم ولی قبل از آن بهتر است، یک تعریف کلی در مورد این دستگاه داشته باشیم.

دیگ بخار چیست؟

 به دستگاهی گفته می شود که در آن آب گرم شده  وتبدیل به بخار میگردد. در واقع دی این دستگاه، با استفاده از انرژی حاصل از سوخت و یا سایر انرژی ها، آب در درون دستگاه ها در انواع مختلفی تولید می شوند. در این مقاله به بحث در زمینه بویلر و انواع آن پرداخته ایم.

ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم، تا با استفاده از بهترین اجناس موجود در بازار لوازم داخلی انواع دیگ ها و لوازم مورد نیاز شما را برایتان تامین کنیم و با کمک حرفه ای ترین و بهترین تعمیر کاران تعمیرات مورد نیاز را با کیفیتی بالا انجام دهیم.

شما میتوانید برای مشاوره و انجام کلیه خدمات و تعمیرات و تعمین لوازم داخلی با ما تماس بگیرید.